Transmetuar më 09.07.2015 - 12:20Tashmë kur prej afro një muaji ka përfunduar reality show “Big Brother 8”, ish- banorët kanë nisur jetën e tyre normale duke lënë pas çdo konflikt mes tyre.Fationi dhe Veseli kanë sheshuar raportet, madje kanë darkuar së bashku me Xhensilën.Ka qenë fituesi i BB8, Vesel Kurtishaj ai që ka postuar një fotografi në Instagram dhe bashkëngjitur saj shkruan, “Big Brother mbaroi,  gjithçka në vendin e vetë. Darkë me Fationin dhe Xhensilën”./a.y/noa.al


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/6)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang: en_US