Pas temperaturave të larta që përfshinë edhe Kosovën javët e fundit, në disa pjesë territorit këtë të shtunë ka pasur reshje shiu.


Në Prishtinë përveç shiut, ka pasur edhe rënie breshëri, njofton Klan Kosova.


Shikoni pamjet: /Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter