Pas dasmës luksoze që kushtoi plot 12 milionë paund,Tamara Ecclestone, bija e pronarit të Formula 1, Bernie Ecclestone ka festuar në plazh së bashku me bashkëshortin e saj Jay Rutland.


Ecclestone e veshur me një palë bikini të bardha dukej mjaft e lumtur në krahët e bashkëshortit të saj.


Dasma e saj me Jay Rutland mund të jetë një prej dasmave më të shtrenjta të dekadës, mbase edhe të gjithë historisë së njerëzimit deri tani.


Ajo është kurorëzuar në hotelin luksoz Grand Hotel Du Cap Ferrat, afër Nisës.


Sir Elton John këndoi në dasmë për pagesën prej 2 milionë dollarë. Lionel Richie dhe Calvin Harris po ashtu  kanë kënduar, por i kushtuan pak më lirë.


Në mesin e të ftuarve ishin edhe mbesat e Mbretëreshës, Princesha Eugenie dhe Beatrice, të cilat kurrë nuk shkojnë nëpër ngjarje si kjo.


Sipas mediave botërore, Ecclestone ka shpenzuar plot 12 milionë paund për organizimin e dasmës përfshirë këtu edhe fishekzjarrët.


The water's lovely! Prior to getting on the boat, Jay jumped into the water, and encouraged Tamara to join him


Oh alright then! Tamara then decided to join her husband in the sea, diving into the water


Dive in! Tamara is so happy, she doesn't care about ruining her kaftan as she plunges into the Mediterranean


PDA: Once in the water the pair indulged in a passionate PDA


Hold me close: Tamara and Jay cuddle in the water


Come on then! Jay helped Tamara out of the water before she dried off enough to get on the boat


Surely there's an easier way to get back on dry land: Tamara gets her leg over


Love boat: Once on the vessel, the pair enjoyed another kiss and cuddle


Wet look: Tamara could not wipe the smile from her face as she rode on the boat with her groom