Gugash MaganiGugash MaganiGugash MaganimaganiDuke qenë se kampionati do të ndërpritet këtë fundjavë për shkak të ndeshjes së skuadrës kombëtare, kjo hapësirë u ka mundësuar bardhebluve që të mund të kenë ditë për të pushuar. Trajneri Magani ka vendosur që skuadra të pushonte dje dhe sot dhe nga dita e nesërme të mund të rikthehen në stërvitje për ndeshjen e radhës ndaj Flamurtarit që është një sfidë që duhet të presë për fundjavën e ardhshme. Pas një periudhe të gjatë me kalendar të ngjeshur që bardheblutë nuk kanë marrë pushime, trajneri ka vendosur që pas ndeshjes me Apoloninë, e hëna dhe e marta të jenë ditë relaksi për skuadrën.


The post Pauza e kombëtares, Magani dy ditë pushim për skuadrën appeared first on Sporti Shqiptar Online.