brbrZevendeskryeministri Niko Peleshi ka vizituar familjen Abrashi pas ngjarje se rene ku nje 38-vjecare humbi jeten paraditen e sotme Peleshi tha dhe se ishte nje aksident i jashtezakonshem dhe se qeveria do te ndihmoje familjen e viktimes Lumi Verdove doli nga shtrati mengjesin e sotem si pasoje e shirave te shumte rene gjate nates Per pasoje humbi jeten Monika Abrashi Nderkohe vershimi i ujit ka bere qe te permbyten edhe disa shtepi te fshatitbrbr
br