Një grua u mor peng në godinën e medias në qytetin e Hilversum në Holandë bëjnë me dije mediat vendase.


Pengmarrja ndodhi në Media Park building, një godinë ku disa kompani mediatike kanë zyrat dhe studiot e tyre.


Gruaja e marrë peng punonte në këtë godinë. 


Pas disa minutash policia arrestoi pengmarrësin.


Ngjarja sapo ka ndodhur dhe shumë rrethana e detaje janë të paqarta. 

  


/Oranews.tv/


 


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter