Disa automjete janë përfshirë në një aksident pranë Urës së Rrogozhinës.


Një qytetar dërgoi pamjet pranë Ora News, duke deklaruar se fatmirësisht nuk ka dëmtuar në njerëz por vetëm dëme materiale.


 


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter