Kamerat e vëzhgimit kanë filmuar një moment kur një autobus i mbushur me pasagjerë përplaset fort me një automjet, duke shkaktuar fluturimin e pasagjerëve nga sendilet e tyre.


Ngjarja ka ndodhur në provincën Hunan të Kinës.


Video tregon kur një makinë e bardhë godet autobusin, ndërsa shoferi përpiqet të mbajë mjetin në ekuilibër, por pavarësisht përpjekjes, autobusi është rrokullisur në anën e djathtë.


Aksidenti ndodhi të dielën (1 tetor) dhe fatmirësisht u mbyll me vetëm një person të plagosur.


/Ora News.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter