SHBA – 49-vjeçarja Tami Erin, e njohur për interpretimin e vajzës shumë të dashur për fëmijët në vitet ’80, Pippi Çorapegjata, tashmë nuk ka asgjë të përbashkët me filmat për fëmijë.

Tami Erin është bërë protagoniste në një film për të rritur, ku shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale. Në fillim të videos ajo shfaqet me të brendshme dhe me çorape të gjata, ndoshta për të kujtuar eksperiencën e saj të parë televizive si Pippi, por më pas nuk i mbetet asnjë rrobë në trup. Me të në video është edhe një burrë misterioz, i cili nuk e shfaq fytyrën përpara telekamerës.

Që në muajin gusht qarkullonin thashetheme për një film porno të realizuar nga “Pippi Çorapegjata”, por tashmë gjithçka u vërtetua.

(er.nu/BalkanWeb)