Transmetuar më 25.11.2016 - 17:29Në një rezervat në Afrikën e Jugut është gjetur një piton i ngordhur. Personat që kujdesen për rezervatin, panë se gjarpri nuk kishte shumë kohë që ishte ushqyer pasi barku i tij dukej i madh.Për të zbuluar misterin, ata vendosën që të çajnë barkun e pitonit dhe zbuluan se ai kishte gëlltitur një iriq afrikan.Gjembat e tij ishin shpërndarë në të gjithë traktin e tretjes. Ende nuk është e qartë arsyeja e ngordhjes së pitonit, por dyshohet se gjembat i iriqit mund t’i kenë marrë atij jetën pasi trupi i tij ishte i shpuar.
Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/4)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});