Lezhe 21 nentor 2014 NOAal- Nje person eshte plagosur me arme zjarri ne Lezhe Rreth ores 1330 eshte marre informacion nga urgjenca e spitalit rajonal Lezhe se ka ardhur i plagosur ne kembe nje person i moshes 27 vjecarebr
br
Sic raporton Noaal i plagosuri u identifikua si Bledian Alia i cili ndodhet nen kujdesin e bluzave te bardha ne gjendje te stabilizuarbr
br
Nga verefikimi i unifromave blu rezulton se Alia pas nje konflikti me nje person tjeter tek karburanti i Pllanes Lezhe eshte plagosur me arme zjarri ne kemben e djathte Nga ana e uniformave blu pas sinjalizimit per kete rast nisen hetimet me synim zbardhjen e rrethanave te plagosjes si dhe kapjen e autorit te ngjarjesaynoaalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal


lang enUS

p idlastbrbr