Një person mbeti i plagosur nga të shtënat me armë mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Elbasanit. Ngjarja u shënua në një pikë bastesh sportive në afërsi të teatrit Skampa.


I plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal të qytetit. RENEA dhe forca të policisë lokale të Elbasanit ndodhen në vendngjarje.


Policia ka rrethuar zonën ku ndodhi plagosja ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autoritëve.


Foto nga vendi i ngjarjes


/Oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter