Emiljano-Shullazi-300x231Policia ka ndaluar Emiljano Shullazit, pas denoncimit të Berishës mesditën e sotme.


Berisha tha se Shullazi ka kërcënuar kandidatin për rektor të Universitetit të Tiranës, Mynor Koni.


Raportohet se Shullazi është ndaluar për tu marrë në pyetje.


Policia ndërkohë ka kontrolluar banesën e Shullazit, por dhe të disa miqve të tij.