Foto ilustruese

PUBLICITET

Durres 13 janar 2014 NOAal Ne Durres nje person kercenoi se do te hidhet nga kati i 3-te i nje pallatibr
br
Ngjarja ka ndodhur tek ish-rajoni i policise se ketij qytetibr
br
Forcat e policise te mberritura ne vendngjarje pas negociatave bere te mundur neutralizimin e personin dhe shoqerimin e tij per ne komisariatbr
br
Policia ben te ditur se personi i cili tentoi te hidhet nga banesa e tij dyshohet se ka probleme mendorebr
br
Aktualisht policia po hetohen shkaqet qe e detyruan kete person ne marrjen e ketij vendimi te rende Noaal