Mbretreshat e popit kan shpirtin plot frymzim gjat kohs s Krishtlindjeve dhe njjt ka qen atmosfera edhe n nj koncert n O2 Arena n Londr.Kngtart si Alesha Dixon, Shakira, Janet Jackson dhe Lady GaGa e kan bashkuar nj turm t madhe n kryeqytetin anglez mbrm.N kt koncert ka knduar edhe finalisti i X Factor, Jedward i cili ka shkruar edhe nj libr n t cilin ka falnderuar babin e tij.Vllezrit Grim kan drguar plakun e tyre John n dhomn e veshjes pr t dhn nnshkrime pr kngtart e mdhenj.Alesha. Sizzee Rascal, Alexandra Burke. Flo Rida, La Roux po ashtu i jan prgjigjur ftess pr t knduar mbrm.