Një prezantuese moti ka shpërthyer në të qeshura në kohën më të papërshtatshme.


Moderatorja e BBC, Louise Lear nuk mund të kontrollonte dot emocionet e saj  kur kolegu i saj Simon McCoy e vendosi në transmentim live.


Video gazmore tregon se si 48 vjeçarja përpiqet të mbajë të qeshurën teksa prezanton motin, por nuk ja del dot.


36DCAD9400000578-3723029-image-a-1_1470296453156


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter