Ish e dashura e Ronnie Wood, Ekaterina Ivanova i ka thn medieve se prralla e dashuris me kitaristin e Rolling Stones ishte sikurse ajo e Princeshs se bukur me dreqin.Ekaterina (21) ka thyer heshtjen pasi sht ndar nga kitaristi i Rolling Stones (65).Ai ishte arrestuar dhe sht mbajtur n polici nj nat pasi kishte tentuar pr ta sulmuar pran shtpis s tij multimilionshe.Ekaterina ka thn se gjrat kan qen shum m interesante kur Ronnie e ka ln gruan e tij Jo (54) pr t por gjrat kan shkuar keq kur ata jan shkuar n villen e tij n Esher.E tra filloi sikurse nj prrall. Por, me von ndihej sikurse nj prrall me dreqr. Kur Ronnie dhe un shkuam n nj kala me shokt e mi ata qeshnin dhe thoshin se princesha sht mbyllur n nj kull me shpirtin e keq t dreqit, ka thn ajo.