Tirane 11 tetor 2015 NOAal- Marsel Qeleshi 18- vjecari i akuzuar se qelloi me gur autobusin e kombetares serbe me 7 tetor ka pranuar autoresine e veprimitbr
br
Ai eshte paraqitur paraditen e sotme ne Gjykaten e Tiranes per tu njohur me masen e sigurise e cila vendosi detyrim paraqitje per tebr
br
Ne ngarkim te tij organi i akuzes kerkoi arrest me burg por gjykata vendosi masen me lehtesuesebr
br
Kisha pire nja dy birra ata na rrahen ne Beograd prandaj i gjuajta eshte shprehur Qeleshi gjate seancesbr
br
Autobusi ku udhetonin nga Rinasi ne drejtim te hotelit ne Tirane u godit ne distance te larget me gur dhe policia arrestoi per kete ngjarje adoleshentin Marsel Qeleshi per te cilin fillimisht u tha se ishte 14 vjec dhe me pas rezultoi se ishte kater vjet me i madhbr
br
18-vjecari akuzohet per shkaterrim te prones prishjes se qetesise publike dhe veprime te dhunshme ndaj personave te mbrojtur nderkombetarishtkbaynoaalbr
Arrestohet i riu qe qelloi me gure autobusin e kombetares serbebr
Momenti kur autobusi i kombetares serbe qellohet me gure VIDEObr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal

PUBLICITET


lang enUS

p idlastbrbr