Dy persona kanë mbetur të plagosur në sektorin e plazhit në Velipojë të Shodrës


Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç janë plagosur pas një konflikti me armë të ndodhur mesditën e sotme (19  maj 2017)


Policia thotë se pas disa minutash arriti të ndalonte njërin prej të dyshuarve si autorë të plagosjes.


Ai është Besnik Ndoj, banues në Mali Kolaj në Velipojë.


Autorit iu bllokua si provë material arma e zjarrit tip automatik, model 56 informon policia e Shkodrës, e cila ka ngritur pika kontrollo për të ndaluar autorin e dytë të përfshirë në këtë ngjarje.


Dy të plagosurit janë dërguar në spitalin e Shkodrës, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes


Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje

Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje


Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje

Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje


Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje

Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje


Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje

Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje


Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje

Ne foto: Vendi ku ndodhi plagosja ne Velipoje


/Oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter