Rama: Dhimbjen e kokë mua ma pushon vetëm Zaho

zahoKryeministri, Edi Rama duke folur për reformën në drejtësi dhe ndikimin e ambasadorëve te politika shqiptare ka lëshuar një batutë për kryediplomatin amerikan në Tiranë, Donald Lu.

Ndërsa dy analistët e ftuar në studion e "Top Story", po i thonin se sa herë të dhem koka ty në politikë, ti menjëherë merr në telefon Ambasadorin amerikan Lu.

Ndërsa kryeministri Rama u ka thënë se e keni shumë gabim, pasi sa herë kam dhimbje koke, mua atë ma pushon vetëm Zaho.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama