Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po vazhdon të shijojë pushimet e verës.

Së fundmi ai ka postuar një foto në rrjetet sociale me djalin e tij Zaho.


Siç duket nga fotoja, Rama mban mbi qafë Zahon, teksa shijojnë edhe perëndimin e djellit.

Shefi i qeverisë ndodhet në jug të Shqipërisë, ku po kalon pushimet bashkë me familjen e tij.Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter