Kryeministri Rama, siç e ka bërë traditë, edhe këtë të hënë e ka nisur javën, duke uruar shqiptarët të kenë një ditë të mbarë.


Urimin e sotëm Kryeministri e ka përcuar me pamjet nga qyteti i Fierit, duke treguar transformimet e Rilindjes Urbane.


Postimi i Ramës në facebook:


MIRËMËNGJES

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier, shkruan Rama.


MIRËMËNGJES ?dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier ? ? ?


Publié par Edi Rama sur dimanche 16 juillet 201717 korrik 2017 (gazeta-Shqip.com)