Kryeministri Edi Rama ka uruar një ditë të mbarë, duke publikuar disa foto nga takimi që zhvilloi dje në Pallatin Elysee me presidentin francez Emmanuel Macron.


Mirëmëngjesi dhe me fotoalbumin e takimit dje në Paris me presidentin Macron, ju uroj një ditë të mbarë, shkruan Rama.16 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)