Riaktivizohet vatra e zjarrit në malin e Torovicës në Lezhë.


Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se flakët kanë djegur dhe një banesë në atë zonë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz.


Zjarri po përhapet me shpejtësi, i favorizuar dhe nga era e fortë.


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter