brbrKengetarja e famshme Rihanna duket se ka flirtuar nga Twitter me futbollistin e Argjentines dhe njekohesisht i Sampdorias Sergio Romerobrbr
brbrGruaja e ketij te fundit i eshte pergjigjur mjaft mire ketij provokimi duke thene se ne qofte se Argjentina fiton ne kete boteror atehere ajo do te lejoje qe Rihanna te mbaje hua per nje jave portierin e Argjentinesbrbr
brbrKjo deklarate mjaft ironike duket se ka shkaktuar buje ne mediet italiane duke perfolur xhelozine e madhe te bashkeshortes se portierit italian Romero eshte portieri i skuadres argjentinase qe do te luaje ne daten 9 korrik kunder Hollandesbrbr
brbrGazetaret kane perfolur per nje gjest qe mund te kete shkaktuar xhelozine e bashkeshortes se tij Eliana e cila i ka premtuar Rihanna-s se do ti jape asaj Romeron per nje jave nese ky i fundit del fitues ne kete boterorbrbr
brbrPor e thena me te beren eshte larg Ajo qe mbetet eshte te shohim se cili do te jete fati i Argjentines kete boteror Nese vertet fiton skuadra argjentinase atehere Eliana duhet te mbaje fjalen e sajbrbr
p styletext-align rightShekulli OnlineEHbrbr

br styleclearboth