Aktori Mel Gibson do i rikthehet sallave te kinemase pas disa muajsh te mbushura me polemika ne lidhje me marredhenien me ish-partneren e tij Oksana Grigorieva.

Studio lsquoSummit Entertainment do sjelle filmin The Beaver me regji te aktores Jodie Foster.

Gibson do te interpretoje rolin e nje burri te deshperuar dhe qe i ka humbur shpresat.

The Beaver do te shfaqet ne janar te 2011 ne Britanine e Madhe por nuk ka ende nje date zyrtare.