Çifti më i përfolur në showbizin Italian, Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino mendohet se janë kthyer përsëri bashkë dhe janë më të lumtur se kurrë.


U përfol gjatë se romanca e bukuroshes argjentinase me Andrea Iannone ishte drejt fundit, edhe pse ajo e përgënjeshtroi një lajm të tillë nëpërmjet komenteve në Instagram.


Mediat italiane spekulojnë se ajo është rikthyer me ish-bashkëshortin pasi të dy gjenden për pushime në Ibiza, së bashku me të birin.


Asnjëri nuk i ka komentuar këto lajme, por thuhet se cifti do të pranojë cdo gjë gjatë këtij muaji.
 

Con te #holita


A post shared by Belén Rodriguez (@belenrodriguezreal) on

/oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter