brbrNext emisioni i te rinjve ne Vizion Plus sapo ka nisur rrugetimin per te sjelle tek publiku cdo pasdreke me shume informacion mbi te rejat me te fundit nga muzika teknologjia dhe bota e spektaklit Ne kete sezon te gjashte Next vjen ne Vizion Plus plot risi duke nisur qe nga prezantimi Bukuroshja Nevina Shtylla me te cilen keni ndare sezonin e shkuar mendimet dhe kerkesat tuaja muzikore kete sezon do tju flase nga studio plot ngjyra se bashku me Sindin Pavaresisht ndryshimeve ne skenar xhirim prezantim dhe ne rubrikat qe permban ky format do te vijoje te kete te njejtin bashkebisedim me publikun Bukuroshet Nevina dhe Sindi ju ftojne nga e hena ne te premte ne ora 1600 te degjoni jo vetem muziken me te mire te momentit por edhe te zbuloni te rejat e fundit nga show bizibrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display
br