pRita Ora pervecse po merret shume me muziken e saj ka gjetur kohe edhe te shfaqet ne premieren e serialit Beverly Hills 90210 Sipas Radio Vati kengetarja kosovare do te shfaqet ne serialin e falshem televiziv per te kenduar hitet e sajbr
Rita aktualisht eshte duke punuar edhe dy videoklipe nje me reperin e ri K Koke Lay down your weapons dhe kengen me te re e cila do te jete pjese e albumit debutues ne Amerike Torn apart te cilen e ka ne bashkepunim me mbretin e repit Snoop Lion Te dy kenget kane perfunduar me xhirime ndersa shume shpejt pritet lancimi i tyre ne tregbr
Kenga Lay down your weapons ne te cilen kengetarja eshte e ftuar per te qene pjese e bashkepunimit tashme eshte shnderruar ne hit te madh ende pa dale klipibr
httpwwwyoutubecomwatchfeatureplayerembeddedampvcEtmpvPjMzIp
pShekulli OnlineMAp

br styleclearboth