Sulmuesi i Anglisë, Wayne Rooney, ka zgjedhur Las Vegasin, për t’i kaluar pushimet verore pas atij eliminimi të turpshëm të tij me kombëtaren e Anglisë nga botërori i Brazilit.
Sipas disa fotove të shpërndara në internet, Rooneyt si duket i ka kaluar zhgënjimi për eliminimin e hershëm nga botërori, pasi që ai po shihet i lumtur dhe po i shijon pushimet.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Përndryshe anëtari i Manchesterit, në botërorin e Brazilit shënojë golin e tij të parë në një kampionat botëror ndërsa ka luajtur në tre të tillë./Indeksonline/


SSSA
ASS
SSSA
ASS