Rrjetet sociale:

ROSENBORG, kampione e Norvegjise i ka ofruar vendin e trajnerit, Ole Gunnar Solskjaer, ish-ikonë e Manchester dhe kombëtares së vendit skandinav, aktualisht trajneri i ekipit të dytë të “Djajve të kuq”.


Numri i klikimeve - 3094
  E Merkure, 04 Nentor 2009