Rrahman Hallaçi është blerja e re e Tiranës. Ish-mbrojtësi 27-vjeçar i Partizanit dhe Vllaznisë ndodhet në Pukë, aty ku bardheblutë po zhvillojnë fazën përgatitore. Lajmin e dha gazeta “Panorama Sport”.

TIRANA

TË ARDHUR (9): Ilion Lika, Pero Pejiç, Ognien Sinik, Vilfor Hysa, Oriand Abazaj, Ervin Bulku?, Arturs Silagailis? Gentian Gjondeda, Rrahman Hallaçi

TË LARGUAR (7): Jetmir Sefa, Devi Muka, Bledar Devolli, Gjergji Muzaka, Ditmar Bicaj, Arbër Abilaliaj, Aleçenu Abraham


Burimi: Albania-sport.com
Kliko per te na ndjekur ne Twitter

E Merkure, 04 Gusht 2010
Shto dhe ti komentin tendEmri dhe e-maili