Kukes 27 korrik 2015 NOAal- Nje operacion i policise se Kukesit i koduar Rrugekalimi ka bere te mundur zbulimin dhe sekuestrimin e dhjete kilogrameve lende narkotike kanabis sativa e destinuar per ne Kosovebr
br
Gjate dites se djeshme ne piken e kalimit kufitar te Morines u vu ne pranga 51 vjecari Shkelzen Ahmetaj me banim ne Kavajebr
br
Burime zyrtare nga policia thane per NOAal se arrestimi i tij u be pasi gjate kontrollit te ushtruar ne kufi ne automjetin tip Audi me targa AA 137 KF iu gjet e fshehur ne sendiljen e pasme rreth dhjete kilograme lende narkotike e kanabis sativa te cilen po e  transportonte per Kosovebr
br
Nga ana e uniformave blu u be sekuestrimi i lendes narkotike ne cilesine e proves materiale ndersa ne ngarkim te 51 vjecarit materialet i kaluan Prokurorise per Krimet e Renda Tirane per vepren penale Trafikimi i narkotikeveaynoaal br
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal


Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT 14
Pas

Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang enUS

p idlastbrbr