Sadije-Berishaaa-433x300Ish-­bashkeshortja e Shkelzen Berishes, Sadije Berisha, ka bere nje liste me femrat politikane dhe personazhe publike, qe mund te behen presidente te Shqiperise.


Ne krye te listes se saj eshte deputetja e PDIU-­se, Mesila Doda.


Me pas vijne Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Ajola Xoxa etj.


Ajo thote se keto jane femrat qe kane energjine e duhur per te drejtuar nje dite vendin.


Madje, ajo ben thirrje se ka ardhur koha qe grate te qeverisin.


Sadija