Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Sahatqija përmes një postimi në Facebook ka shprehur revoltën e saj ndaj disa personave të cilët sipas saj i kanë kërkuar “llogari” për like-të që i ka bërë ajo.
Ajo madje ka thënë që të keni kujdes se kujt i bëni “Like”, pasi që mund t’iu qesin para “gjyqit”

AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};


Ja postimi i plotë:
Kujdes kujt po i boni "Like" sepse do qe betohen ne fjalen e lire ju qesin para "gjyqit" dhe ju kerkojne pergjegjesi se pse ja paske bo llajk atij e pse jo ketij!!!!!

Paske njerez kujdestar te llajkave te juaja!!!!

A jeni bre normal?

Pune per mu kujt ja boj llajk e kujt jo!

S'kam pse me ju dhene as juve e askujt pergjegjesi per pune te mija!

Hajt kqyrni punet e juaj e lemni rahat!


SSSA
ASS