Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të vizitojë nesër Tiranën.


Në axhendën e vizitave të tij, Stoltenberg do të takohet me Presidentin Nishani, kryeministrin Edi Rama, ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli dhe ministrin e Jashtëm Ditmit Bushati.


Vizita e tij vjen pas 25-vjetorit të rënies së regjimit komunist dhe nisjes së demokracisë


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter