Mbase së shpejti do të shohim një mashkull të ri në jetën e Selena Gomez, dhe është shumë i njohur për ne. Nuk po flasim për Justin Bieber, sepse gjithçka mes tyre ka përfunduar njëherë e mirë, por për një ish partner tjetër, Nick Jonas.


Kanë kaluar rreth 8 vite që nga momenti kur Gomez dhe Jonas nisën lidhjen dhe u ndanë, dhe mbase mund të jenë duke i dhënë nje shans të dytë njëri tjetrit. Ata kanë filluar të kontaktojnë me njëri tjetrin, madje edhe po shkëmbejnë mesazhe flirtuese.


Dy 24-vjecarët, janë në rrugë të mbarë sipas nje informatori pranë tyre që parashikon se së shpejti do t`i shohim në krahët e njëri tjetrit. Ai pohon për më tepër:


Nick i ka dërguar shpesh mesazhe Selenës kohët e fundit. Zakonisht ai i shkruan poema të ëmbla, apo shprehje që e bëjnë ate të qesh. Edhe Selena ka pranuar se ndihet shumë mirë në momentin që flet me Nick.


Sic duket deri tani gjërat mes tyre po shkojnë për mrekulli, madje këngëtari ka ndërmend që t`i jap krijueses së hitit Hands To Myself një shans të dytë, por vetëm nëse Selena përmbush një kusht.


Nick dhe të jetë shumë i përkushtuar ndaj Selenës vetëm nëse ajo premton se këtë herë do të tregohet më serioze.


Përmendim se fansat e këngetareve u entuziasmuan shumë kur menduan se Nick e pëlqente akoma Selenën. Të mos harrojmë të përmendim se Jonas komentoi në njërën nga fotot e Selenës me disa zemra.


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter