Serbi, 14 Mars NOA – Konsiderohet si një magnet njerëzor dhe kohët e fundit ka bërë kurioz të gjithë botën për zotësinë e tij të pabesueshme për të tërhequr rreth vetes metalet.


Miroslav Mandic, 67 vjeç, jeton me bashkëshorten e tij në Beograd të Serbisë dhe ka shokuar të gjithë mjekët pasi u vërtetoi se ishte në gjendje për të tërhequr me trupin e tij monedha dhe objekte të tjera metalike. Personi në fjalë më pas konfirmoi: “Gjithçka ka nisur që në fëmijëri, kur vura re se gjatë kohës që paguaja gazetat monedhat nuk shqiteshin nga trupi im”.


r.b/NOA


Lajme të ngjashmeBogdanoviç: Serbia investime të vazhdueshme në KosovëEnde pa marrëveshje, përflitet ndërprerja e dialogut Kosovë-SerbiDialogu Kosovë-Serbi nis pas dy javëshFranca përshëndet fillimin e negociatave Kosovë-Serbi Thaçi: Përshëndes negociatat, edhe opozita duhet ti mbështesë ato


Lidhje: magnet, njeri, Serbi