I dashuri i saj futbollist është duke luftuar me shokët e tij të Realit të Madridit për të fituar titullin e kampionit të Spanjës me Realin e Madridit.
Ndërkohë, Irina Shayk ndodhet mijëra kilometra larg, në luksin që rrethon sfiladat dhe ambientet mondane në Beverly Hills, në Kaliforni.
28-vjeçarja ishte e ftuar në një mbrëmje gala, në të cilën siç është mësuar të bëjë, supermodelja ruse vodhi të gjithë vëmendjen e publikut nëpërmjet bukurisë së saj të padiskutueshme.


SSSA
ASS