Tre ish-lojtarë të Besës, portieri Orges Shehi (32 vjeç), mbrojtësi Alban Dragusha (28 vjeç) dhe mesfushori Bledi Shkëmbi (30 vjeç) do të jenë pjesë e Skënderbeut për sezonin e ri.Shkëmbi e Dragusha ndodhen aktualisht në Mavrovë të Maqedonisë nën urdhrat e trajnerit Shkëlqim Muça.Shehi do të bashkohet me skuadrën korçare pas përfundimit të aventurës së Besës në Ligën e Europës (luan nesër kundër Olimpiakosit të Greqisë).


Burimi: Albania-sport.com
Kliko per te na ndjekur ne Twitter

E Merkure, 14 Korrik 2010
Shto dhe ti komentin tendEmri dhe e-maili