Sherri i dy vajzave në plazh është shpërndarë me shpejtësi në rrjete sociale, kur njëra bie në tokë pas një grushti. Ato ishin të dyja në ishullin South Padre në Texas. Shkaku i këtij sherri ishte pasi viktima bëri kërcimin provokues tëerk ndaj të dashurit të tjetrës.


Ato u zunë në mes të plazhit, ku të gjithë ishin mbledhur për ti parë. Vajza që u godit tha se mund të kishte fituar betejën por ishte shumë e dehur për të luftuar.


/oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter