Kamze

Nje adoleshent ka mbetur i plagosur ne Kamze te Tiranes pas nje konflikti banal me nje 20-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne rrugen kryesore te qytetit nderkohe qe i demtuari eshte derguar ne spital ku ndodhet jashte rrezikut per jeten. Burimet policore bene te ditur se ngjarja ka ndodhur rreth ores 2115 te se enjtes ne qender te Kamzes. Dy te rinjte i demtuari Elvis P. dhe 20-vjecari i shpallur ne kerkim jane zene per nje konflikt te momentit. Ne keto kushte i riu nga Kukesi ka nxjerre nje thike duke plagosur Elvisin 16-vjecar. Ne ato momente ai eshte larguar nga vendi i ngjarjes ndersa i demtuari eshte derguar ne spital. Sherbimet e Komisariatit Nr.5 kane mberritur ne vendin e ngjarjes duke bere te mundur identifikimin e autorit dhe shpalljen e tij ne kerkim.