Të tjera rreth shkrimit VIDEO

TIRANE- Dy të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një krimi të rëndë të ndodhur rreth orës 11:30 në Kalimash të Kukësit. Ngjarja ka pasur si motiv një konflikt për kromin në minierën e Kalimashit. Sipas policisë autori i vrasjes është Muharrem Burgjisha ndërsa viktimat janë Emri Batusha 45 vjeç dhe vëllai i tij Bilbil Batusha 30 vjeç ndërsa i plagosur mbeti Arbër Batusha 16 vjeç, djali i Emrit.
 Duke klikuar këtu mund të lexoni shkrimin e plotë nga Shqiptarja.com në print.