Dy modelet aktualisht më të kërkuara në botë, Gigi Hadid dhe Kendall Jenner kanë shkëlqyer me paraqitjet e tyre në pistën e "Paris Fashion Week".
Dy bukuroshet e reja kanë prezantuar koleksionet e reja të "Balmain".

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Gigi dhe Kendall janë parë më ndryshe në këtë sfilatë pasi që modeli dhe ngjyra e flokëve kishte ndryshuar nga ajo e zakonshme.
Dy 20 vjeçaret i bënë edhe më të bukura kreacionet perfekte nga "Balmain"./Indeksonline/ 


SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS