Një video e publikuar në youtube nga CNN tregon momentin kur një protestuese në Venezuelë i del para tankut .


Në Venezuelë po mbahen protesta kundër presidentit Nikolas Maduro. Ata kërkojnë dorëheqjen e tij


 


 


/Oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter