Trajneri

Edhe nj njeri i prmbajtur si Shklqim Mua, duket se sht entuziazmuar nga ky Sknderbeu: “Lojtart ishin shum t tensionuar dhe kjo krijoi njfar ngri deri n shnimin e golit. Mendoj se duhet t jemi m t kujdesshm n momentin kur ishim 1-0. E rndsishme sht q fituam, por jam i knaqur edhe me lojn e skuadrs sime. sht knaqsi t shikosh t krijohen shum raste, pavarsisht se pak prej tyre u kthyen n gol. Brki luajti shum mir, ashtu si dhe pjesa tjetr e skuadrs. Kemi nj jav pushim dhe do t duhet t rregullojm disa gjra. Kemi nj grup t mir lojtarsh. Kemi disa alternativa dhe duhet t punojm m shum dhe duhet t jemi m efektiv para ports. sht shum gj e bukur kur mbshtetsit t ndjekin kudo, pasi kjo t motivon m shum. Na mungon stadiumi yn, por besoj se kur t luajm n stadiumin ton, do t jen edhe m t shumt n numr”.
#