e Marte 11 Nentor 20141150 am


p classwp-caption-text Shkelzen BerishabrbrDjali i ish-kryeministrit Sali Berisha e ka quajtur viziten e Edi Rames ne Beograd nje show mediatik per te mbuluar deshtimin e paralajmeruar Show i sforcuar mediatik per te mbuluar deshtimin e paralajmeruar Makinerise se rrjeteve sociale qe ushqehen nga Rama nuk i ka ngelur te thote gje tjeter vecse qe ky i fundit shpalli vulosi dhe garantoi 7 vjet me vonese pavaresine e Kosoves ne Beograd Nuk them se ka bere gabim por duket se kjo vizite nuk do kete asnje risi dhe me te drejte lind pyetja perse duhej vizita atje Per te thyer akullin Nuk besoj Pas kesaj vizite marredheniet nuk u permiresuan Askush nuk mund te thote se cfare perfituan 300 mije shqiptaret qe jetojne ne Luginen e Presheves Novi Pazar apo pjese te tjera te Serbise nga kjo vizite Shkurt nje vizite pa rezultate qe sherbeu vetem per show shkruan Shkelzen Berisha ne FacebookBerisha Vizita duhej bere Rames i hoqen flamurin ne aeroport

tweet

br