Të paktën shtatë persona kanë mbetur të vrarë gjatë një shkëmbimi zjarri në një banesë në periferi të Cincinnati, në shtetin amerikan të Ohajos.


Lajmi është raportuar nga agjentët e FBI dhe është bërë publik në mediat. Sipas hetimeve të para dyshohet se viktimat janë pjesë e një familje.


Ndërkohë që bëhet fjalë edhe për një person, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter