Shkëndije Mujaj është nga VIP-at shqiptarë që më së shumti i pelqen të ekspozohet, dhe të ndajë me fansat momente nga përditshmëria.
Ajo këtë herë ka ndarë një fotografi bardh e zi, ku shihet mjfat provokuese. Shkëndija shihet e ulur në një bilardo, teksa tregon kofshët e saj. /Indeksonline/

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};