style=positionrelativez-index2>

Artan Koci


160 kursantet te cilet ndodhen ne liste pritje pas shpalljes fitues gjate fazave te meparshme te konkurrimit per te ndjekur shkollen e policise per Patrulle te Pergjithshme do ti nenshtrohen kontrollit perfundimtar mjekesor. Pas kesaj fituesit do te fillojne kursin e policise me 4 korrik te ketij viti ndersa per kandidatet e skualifikuar do te procedohet me kandidatet e radhes ne rend zbrites sipas listes fituese te shpallur qe me 22 qershor te nje viti me pare. Nje gje e tille eshte konfirmuar dje nga Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit ku permes nje deklarate per shtyp ka bere te ditur proceduren e ardhshme te kandidateve qe deshirojne te ndjekin kursin baze per Patrulle e Pergjithshme ne Policine e Shtetit. Sipas te dhenave per perzgjedhjen e 160 kursanteve qe do te ndjekin kete kurs sipas procedurave te percaktuara do te kryhet procesi i kontrollit mjekesor te kandidateve prane Qendres se Profilaksise se Policise se Shtetit e cila ndodhet ne Qendren e Formimit Policor. Pas kontrollit mjekesor kandidatet do ti nenshtrohen procesit te marrjes se gjurmeve te gishtave si dhe procesit te verifikimit te te dhenave te kandidatit. Policia e Shtetit beri me dije gjithashtu se ne date 8 qershor te ketij viti ne oren 07.30 ne Qendren e Formimit Policor Sauk Tirane do te kryhet kontrolli mjekesor dhe marrja e gjurmeve te gishtave e 160 kandidateve qe ishin ne liste pritje dhe se kandidatet duhet te paraqiten ne daten dhe oren e mesiperme te pajisur me nje foto per dokumente. Policia saktesoi se nese gjate kontrollit mjekesor do te kete skualifikim te kandidateve atehere do te procedohet me kandidatet e radhes ne rend zbrites sipas listes se renditjes se kandidateve fitues te shpallur me 22 qershor 2010. Nderkohe beri te ditur se te gjithe kandidatet per cdo paqartesi qe mund te kene lidhur me kete proces mund te drejtohen prane strukturave te Burimeve Njerezore ne Drejtorite e Policise ne Qarqe ose prane Sektorit te Pranimit ne Drejtorine e Pergjithshme te Policise se Shtetit. Po ashtu mund ti parashtrojne pyetjet apo shqetesimet e tyre dhe me e-mail ne adresen

n

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


. 


Kandidatet qe do te paraqiten per tiu nenshtruar kontrollit mjekesor

Nr.


Emer Atesi Mbiemer


Qarku1
Filip Llambi Teneqexhiu
Berat


2
Ermal Fahri Trushi
Shkoder


3
Erion Qemal Barjamaj
Tirane


4
Adriatik Ali Mersala
Fier


5
Jonian Ruzhdi Begaj
Vlore


6
Fatjon Fiqiri Hoxha
Tirane


7
Ervin Elmaz Fanaj
Kukes


8
Bledjan Hysen Dervishi
Tirane


9
Olton Bujar Gjuzi
Tirane


10
Ilirjan Flamur Kalemi
Tirane


11
Urim Riza Dervishi
Tirane


12
Igli Ylli Andrea
Durres


13
Albi Gazment Beta
Tirane


14
Arment Novruz Barjami
Vlore


15
Hysni Agim Alika
Gjirokaster


16
Emiljano Servet Hoxha
Berat


17
Marsel Petro Labi
Gjirokaster


18
Gentian Fatmir Toska
Berat


19
Arsen Selman Spaholli
Korce


20
Kujtim Halil Xhaja
Tirane


21
Klajdi Flamur Hoxha
Vlore


22
Bilbil Lamce Tragaj
Vlore


23
Saimir Neki Ajasllari
Berat


24
Romeo Pjerin Gjoka
Shkoder


25
ajup Dalip Uruci
Elbasan


26
Skerdinand Shefit Lusha
Tirane


27
Granit Bujar Deromemaj
Vlore


28
Ardaniel Preng Rrapaj
Tirane


29
Eraldi Hetem Sulejmani
Fier


30
Arben Gjin Biba
Lezhe


31
Lirim Muharrem Kaso
Durres


32
Roland Skender Voga
Durres


33
Gezim Cen Beqiraj
Kukes


34
Admir Guri Goduni
Tirane


35
Blirent Selami Rumi
Korce


36
Amatildo Agim Bala
Fier


37
Astrit Osman Haka
Tirane


38
Dritan Muharrem Hoxha
Shkoder


39
Ismail Ruzhdi Krasniqi
Durres


40
Islam Jake ela
Berat


41
Taulant Naim Farruku
Durres


42
Gjin Ndok Dokaj
Lezhe


43
Fran Nikoll Gjoka
Shkoder


44
Arben Hysen Vata
Tirane


45
Besard Besim Meshaj
Tirane


46
Hysen Isuf Bregu
Tirane


47
Arjana Ali Syla
Shkoder


48
Aldi Kristo Bylyku
Korce


49
Irena Selman Hoxha
Fier


50
Emiljan Anton Prenga
Tirane


51
Trazhgim Isuf Halilaj
Tirane


52
Drini Veli Peposhi
Kukes


53
Ermand Kujtim Petova
Durres


54
Boran Ymer Bercama
Shkoder


55
Saimir Nazif Bricka
Korce


56
Sovjeta Hamit Hysa
Tirane


57
Algert Nikolin Gjonaj
Tirane


58
Xhevahir Hamza Alija
Shkoder


59
Tauland Haki Kurtaj
Shkoder


60
Besard Lulzim Doda
Tirane


61
Enaldo Engjell Neli
Korce


62
Andi Hodo ani
Gjirokaster


63
Irena Beqir Elezi
Tirane


64
Ermir Miftar Metaliaj
Kukes


65
Enis Sherif Hasanaj
Tirane


66
Klevis Pal Martini
Lezhe


67
Emanuel Gjergj Ndoja
Shkoder


68
Albano Kosta Rustemi
Gjirokaster


69
Endrit Shkelqim Vika
Tirane


70
Oldiano Gjon uni
Shkoder


71
Julian Petrika Ligori
Korce


72
Agim Dervish Troci
Tirane


73
Tedi Agron Didi
Tirane


74
Dorjan Agron Shima
Tirane


75
Endrit Arben Demi
Tirane


76
Jodina Agim Laho
Korce


77
Kloton Thoma Kumaraku
Tirane


78
Evarist Ndue Perdoci
Tirane


79
Skerdian Hasan Kacuqi
Durres


80
Rudina Selman Beka
Tirane


81
Ervis Elez Trezhnjeva
Kukes


82
Agron Risto Mitre
Korce


83
Aranit Haxhi Dibra
Tirane


84
Dionis Naim Gjura
Tirane


85
Orien Tom Miraku
Tirane


86
Juljan Nevrus Gupe
Korce


87
Armir Islam Guri
Shkoder


88
Ergys Bujar Shpati
Korce


89
Marsel Shpetim Spaho
Korce


90
Orest Bujar Cane
Tirane


91
Zhan Tonin Palaj
Shkoder


92
Elmir Ramen Shkurti
Tirane


93
Olgerti Astrit Agolli
Korce


94
Idlir Shaban Velija
Shkoder


95
Olsion Sami Islamaj
Kukes


96
Gledis Erfan Kena
Tirane


97
Dritan Mehdi Hysa
Durres


98
Andi Shefqet Buzani
Elbasan


99
Xhulja Dilaver Zyfi
Korce


100
Aleksander Arjan Kita
Durres


101
Endrit Mark Lekaj
Shkoder


102
Anila Dhimitraq Ibro
Fier


103
Olsi Bashkim Uku
Tirane


104
Alfons Viktor otaj
Lezhe


105
Taulant Petrit Hyka
Durres


106
Gentjan Beqir Kortoci
Kukes


107
Razie Mehmet Kucana
Kukes


108
Elvis Xhelal Shkjau
Tirane


109
Ermal Shaban Murataj
Tirane


110
Denjon Arben Myteberi
Korce


111
Elton Mersin Mata
Tirane


112
Ervin Tomorr Berdufi
Elbasan


113
Adrit Alfred Goxhaj
Tirane


114
Besnik Resmi Nazari
Elbasan


115
Aida Baudin Osmani
Tirane


116
Erzen Qazim Rama
Tirane


117
Litjon Luan Osmani
Tirane


118
Redian Mark Shullani
Shkoder


119
Anjeza Flamur Lame
Berat


120
Mateo Bujar Arapi
Tirane


121
Elton Besnik Topalli
Durres


122
Shpatjan Sokol Mataj
Tirane


123
Blerim Resul Tafciu
Tirane


124
Sabah Tafil Moriqi
Shkoder


125
Bledi Petrit Pilinxhi
Korce


126
Bledar Selim Xhebexhiu
Fier


127
Emiljan Lulezim Muharremi
Tirane


128
Elvis Osman Nezaj
Tirane


129
Ilir Hasan Markaj
Tirane


130
Agostin Mark Kola
Tirane


131
Esat   Sakip  Neziri
Diber


132
Paris Sadik Cara
Tirane


133
Liridon Ndue Rrucaj
Tirane


134
Arber Mersin Kaja
Tirane


135
Arber Tonin Gjeloshaj
Tirane


136
Perparim Flamur Mujollari
Korce


137
Daniel Riza Bajrami
Tirane


138
Donaldi Urim Zili
Korce


139
Liza Agron Alibashi
Korce


140
Hamza Din Demushi
Tirane


141
Lizian Gezim Mazelli
Korce


142
Roland Gjergj Deda
Shkoder


143
lirim Lezan Dodaj
Diber


144
Kyvet Isuf Balaj
Kukes


145
Saimir Nexhmi Xhemollari
Korce


146
Gerald Ardian Shahu
Tirane


147
Fabio Xhelal Ilnica
Diber


148
Mirlan Mehmet Bejko
Tirane


149
Ermir Sazan Sokoli
Korce


150
Fatmir Haxhi Hysa
Tirane


151
Mirela Ndue Deda
Durres


152
Adnand Qemal Xhelili
Elbasan


153
Saimir Ramazan Ismaili
Tirane


154
Xhevdet Refki Gjana
Kukes


155
Aurent Leonardi Kaso
Korce


156
Blerim Zaim Troci
Tirane


157
Nertil Vezir Mekolli
Tirane


158
Jeton Xhafer Kertolli
Kukes


159
Jurgen Lavdim Shanaj
Tirane


160
Saimir Fran Topollaj
Lezhe


Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit